مزیت بازی عصر پادشاهان نسبت به سایر بازیهای آنلاین دیگر

عصرپادشاهان

در بسیاری از بازی‌های استراتژیک تنها یک هدف و یک مسیر وجود دارد و این باعث می‌شود که بازیکن‌های کوچک‌تر بعد از طی چند ماه از بازی دیگر انگیزه ای برای ادامه بازی نداشته باشند، زیرا توان رقابت با بازیکن‌های بزرگ برای هدف اصلی را ندارند. اما در عصر پادشاهان، بازی داری اهداف مختلفی است که از یک بازیکن کوچک با یک شهر تا بازیکن‌های بزرگ با صدها شهر، انگیزه دارند تا آخرین روز سرور به بازی خود ادامه بدهند.

اگر بخواهم کمی مسئله را بیشتر توضیح بدهم.

1- اهداف کوچک: جایزه های نقدی و غیر نقدی (به ارزش 50 تا پانصد هزار ریال) واقع در اردوگاه های گینگیزها. برای یافتن این جوایز شما به ارتش نسبتاً بزرگی نیاز نخواهید داشت.

2- اهداف میانی: یافتن کلیدها جهت ورود به کلوب قهرمانان دریافت جایزه نقدی (پانصد هزار ریال تا یک میلیون ریال).

3- اهداف بزرگ: یافتن و تسخیر قلعه اصلی حاوی کلاه خود قدرت و کتیبه جاودان و نوشتن اسم خود در کتیبه ورود به کلوب طلایی قهرمانان.

4- هدف نهایی (در اپیزودهای اولیه) که سه روز مقاومت در برابر سایر بازیکن‌ها و گینگیزهایی که می‌خواهند کتیبه جاودان را پس بگیرند. پس از این سه روز مقاومت شما صاحب صندوق ویژه حمل کتیبه می‌شوید که این در سرورهای بعدی و در کلوب طلایی بسیار برای شما مفید می‌باشد.

در ضمن در طول مدت بازی اصلی شما می‌توانید در بازی‌های کوچک داخل بازی مثل نبرد افکار (بازی دوز و بازی اتللو)، شکار پرندگان، جنگل اسرار آمیز نیز به رقابت با سایرین بپردازید و لحظاتی پر از هیجان را تجربه کنید.ثبت نام در بازی عصر پادشاهان، دنیای پر از هیجان

/ 0 نظر / 3 بازدید