پاسخ تیم عصر پادشاهان برای علت فعال کردن کد امنیتی بهمراه توصیه

بر اساس بررسی هایی که در دوره های قبلی آزادسازی گنجینه ها انجام شد، متوجه شدیم که یکسری از بازیکنان برای جستجوی نقشه و لشکرکشی و جاسوسی از نرم افزارهای جانبی استفاده می نمایند.

برای جلوگیری از این حرکات و ایجاد عدالت بین بازیکنان، ما یک سیستم تشخیص درخواست های ماشینی را روی نقشه فعال کردیم. یعنی اگر شما به عنوان یک کاربر عادی روی نقشه با سرعت عادی حرکت کنید هیچ مشکلی برای شما رخ نمی دهد. اما وقتی از یک نرم افزار که بسیار سریع تر از یک انسان عمل می کند استفاده نمایید، سرور شما را تشخیص می دهد و از شما می خواهد که یک عدد چهار رقمی که در تصویر نوشته است را وارد کنید تا مجددا به مسیر بازی ادامه بدهید.

در واقع هیچ مانعی ایجاد نشده است و تنها یک مرحله ورود یک عدد چهار رقمی اضافه شده است. البته قبول دارم که این عدد کمی خواندنش سخت بوده و گاها شبیه سه رقمی دیده می شده است. اما برای جلوگیری از دوستانی که تخلف کرده بودند و از نرم افزارهای جانبی استفاده می کردند، کمی سخت گیری لازم بود.

با توجه به اتخاد این تغییرات و پیش گیری از این ربات ها و نرم افزارها دیشب خوشبختانه برای سرور 10 هیچ مشکلی پیش نیامد و گنجینه ها بسیار عادلانه بین بازیکنان تقسیم شدند و هنوز هم تعدادی گنجینه مانده است که امکان تسخیر آنها برای دوستانی که دیشب را به استراحت پرداخته اند وجود دارد.

به زودی تغییرات بسیار گسترده ای در سایر قسمت های بازی خواهیم داد که به صورت کامل جلوی این ربات ها و نرم افزارها را بگیریم.

در ضمن دیروز در بررسی که روی یکی از این ربات ها انجام می دادیم متوجه شدیم که این ربات یک دزد حرفه ای است.  این ربات در عین حالی که کارهای یک ربات را انجام می دهد یک key logger حرفه ای است و اگر فایروال شما در حالت manual تنظیم شده باشد و شما خروجی های این ربات را sniff کنیدخواهید دید که این ربات که باید همیشه فقط به سرور عصرپادشاهان وصل شود(چون قرار است مثلا به جای شما بازی کند) کارهای دیگری نیز انجام می دهد و اطلاعاتی از روی سیستم شما را به چندین آدرس اینترنتی ناشناس ارسال می نماید و دائما در حال اپلود اطلاعات به آن آی پی ها می باشد.
به کاربران محترم که از این ربات استفاده می کنند شدیدا توصیه می کنیم مراقب اطلاعات شخصی، خانوادگی و رمز های خودشان باشند. زیرا خودشان با دست خودشان یک دزد حرفه ای را روی سیستم شان نصب کرده اند.

 

ثبت نام در بازی عصر پادشاهان

/ 0 نظر / 4 بازدید