عصر پادشاهان یا ناورد یا آسمان دژ؟


 

اگر سری به دنیای بازی‌های آنلاین ایرانی زده باشید شاهد بودید که ظرف همین دو سه سال اخیر صنعت بازی سازی ایرانی در بخش آنلاین شروع و فعالیت مناسبی داشته و چند بازی ایرانی هم مثل عصر پادشاهان و ناورد و آسمان دژ یا میراث از سوی شرکت‌های بازی سازی منتشر شده‌اند.

ولی احتمالاً برای شما هم این سؤال پیش آمده که کدام بازی موفق‌تر بوده آیا این تولیدات واقعاً حاصل کار طراحان ایرانی بوده یا خیر.

اگر به اخبار جدید در بحث بازی‌های آنلاین مراجعه کرده باشید حتماً با انتخاب بازی آسمان دژ 2 به عنوان بهترین بازی آنلاین روبرو شده‌اید.

ولی آیا این بازی شایسته این عنوان بوده است و جایگاه سایر بازی‌ها در این بین چیست؟

با توجه به عدم موفقیت بازی آسمان دژ نسخه اول خیلی دور از انتظار بود که نسخه دوم این بازی در رده نخست انتخاب جای بگیرد ولی چه چیز باعث شد این بازی که هم اکنون تعداد بازیکنان فعال ان به عدد هزار هم نمی‌رسد این عنوان را کسب کند؟

در این صورت جایگاه بازی عصر پادشاهان که حداقل تعداد بازیکنان ان چیزی بیش از 400 هزار بازیکن هست در این فهرست کجاست بازی‌ای که عنوان پرمخاطب ترین بازی ایرانی رو کسب کرده است.

باید دید داوران چه ویژگی‌های یک بازی که حتی نسخه فارسی آن کامل نیست را معیار انتخاب به عنوان بهترین بازی آنلاین قرار داده‌اند!

/ 0 نظر / 3 بازدید